Partnerzy

labid

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne rozwiązania. Oferujemy najbardziej niezawodne i cenione na świecie urządzenia laboratoryjne oraz szeroką wiedzę sektorową. W sprzedaży posiadamy: autoklawy, chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki, cieplarki i suszarki,  inkubatory CO2, inkubatory z chłodzeniem, autoklawy laboratoryjne, mieszadła magnetyczne, termobloki, wagi, wagosuszarki, wirówki, Inkubatory CO2 oraz inkubatory CO2-N2/02, wytrząsarki, wytwornice lodu, zamrażarki niskotemperaturowe, Lampy bakteriobójcze i wirusobójcze UV, zbiorniki na ciekły azot, komory laminarne

AMP Polska LOGO

Firma AMP SOURCE sp. z o.o. sp.k. powstała w roku 2000.
Założyciel i Właściciele: Mariusz Siulczyński, Anna Siulczyńska
Firma jest firmą handlową. Firma zajmuje się dystrybucją marek rowerowych na terenie całej Polski.
Firma od ponad 15 lat buduje swoją ofertę handlową tak aby stać się jednym z głównych dostawców akcesorii i części rowerowych do sklepów rowerowych stacjonarnych i internetowych, do sieci handlowych, a także do innych mniejszych lokalnych hurtowni rowerowych.

northec logo

 

Marka Northtec powstała w 2006 roku w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim.
Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży tworzymy rowery zbudowane z solidnych, sprawdzonych elementów, wyróżniające się atrakcyjną grafiką, ciekawym designer, niekwestionowaną jakością i (co bardzo istotne) rozsądnie skalkulowaną ceną.
Porównania osprzętu i wyposażenia w poszczególnych grupach cenowych zawsze wypadają na naszą korzyść. Na korzyść naszych klientów.
Kładziemy nacisk na to, żeby nasze ramy były starannie zaprojektowane pod względem geometrii i grafiki. Dbamy o dobranie odpowiednich komponentów, aby rowery Northtec cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i służyły przez wiele lat.
Przez ostatnie dwa lata doprowadziliśmy nasze ramy do technologicznej perfekcji. Nie mieliśmy na nie ani jednej reklamacji. Dlatego zdecydowaliśmy, że od 2016 roku udzielamy 5-letniej gwarancji na aluminiowe ramy naszych rowerów.

logo wtb

WTB was founded in Marin County, California in 1982, fueled by the need to create durable and reliable mountain bike-specific equipment. Back then mountain biking was a new and burgeoning sport, and mountain bikes weren’t much more than cobbled-together oddities. The original WTB crew was captivated by the experience of riding bikes on dirt trails, and they started creating more durable and functional components for their own bikes. Soon, local frame builders sought to outfit their bikes with WTB’s high-end components. WTB was able to turn our passion for bikes into a successful business.

vezuvio

Firma BCM Nowatex powstała w 1996 roku w Puszczykowie (w odległości 11 km od centrum Poznania).

Od początku istnienia, działalność naszą opieramy o współpracę z najlepszymi producentami materiałów jak Miti i Eschler.
Nasza oferta obejmuje bogaty asortyment ubiorów kolarskich, lekkoatletycznych i nie tylko.

Wszystkie modele i kroje (ponad 100 wzorów) zostały zaprojektowane w oparciu o doświadczenia
zawodowych kolarzy i powstały pod okiem najlepszych specjalistów.

Realizujemy ubiory dla klubów sportowych, uczniowskich grup kolarskich, a także dla klientów indywidualnych.

Dzięki wysokiej jakości wykonania nasze stroje zyskały uznanie w Polsce i za granicą. Jesteśmy obecni na wielu europejskich maratonach kolarskich.

7anna

 

Dystrybutor rowerowy 7anna oferuje bogaty wybór rowerów górskich marki Mondraker. Ponadto w ofercie części rowerowe oraz akcesoria dla rowerzystów. Zapraszamy!

Produkty w ofercie: Crank Brothers, Creme, Earthworks, Eclat, E.Thirteen, Hope, Kind Shock, Mondraker, Nokian, NS Bikes, Octane One, Radio, Salt, Spank, Sunrims i Wethepeople

SPEC_Logo_2

Specialized Bicycle Components, bardziej znany jako Specialized, jest amerykańskim producentem rowerów i akcesoriów rowerowych z siedzibą w Morgan Hill w Kalifornii. Firmę założył Mike Sinyard w 1974 roku. Obecnie jest to jeden z największych producentów rowerów. W 1981 roku Specialized jako pierwsza na świecie zainicjowała na dużą skalę produkcję rowerów górskich, których pierwszy model nazwała Stumpjumper. W ostatnich latach wielu zawodników używa rowerów marki Specialized w północnoamerykańskich i europejskich wyścigach kolarskich.

 

harfa logo

 

Powstanie firmy Harfa-Harryson jest nierozerwalnie związane z życiorysem jej założyciela i właściciela – Henryka Charuckiego.

Henryk Charucki związany jest ze sportem rowerowym od 1970 roku. Przez 22 lata uprawiał wyczynowo kolarstwo szosowe. W 1978 roku zwyciężył Tour de Mexico (wyścig Dwóch Kalifornii). W roku 1979 zwyciężył Tour de Pologne oraz zdobył tytuł Górskiego Mistrza Polski. Startował w największych wyścigach na świecie między innymi w Mistrzostwach Świata, Tour de l’Avenir, Giro de Italy, w Wyścigu Dookoła Austrii, w Wyścigu Dookoła Szwajcarii, Dauphine Libere i wielu innych.

DobreSklepyRowerowe 2

Dobre Sklepy Rowerowe to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów rowerowych, w których znajdą Państwo kompleksową i atrakcyjną ofertę markowych produktów, profesjonalny serwis oraz miłą i fachową obsługę. Wszystko to, w połączeniu z ciekawymi akcjami promocyjnymi organizowanymi w naszych sklepach, gwarantuje komfort zakupów. Dobre Sklepy Rowerowe tworzą ludzie, którzy łączą pracę z pasją jazdy na rowerze. Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Verge_logo2

 

Markę Verge Sport™ stworzyli ludzie związani z kolarstwem od lat, z myślą o pokazaniu światu nowej jakości. Od 1996 roku trzymamy się tego założenia i ciągle udoskonalmy nasze produkty, by ich jakość była wciąż najlepsza. Każdy produkt opuszczający naszą fabrykę, wysyłany jest do klienta z poczuciem pewności, że jego oczekiwania zostały spełnione.

Kreidler Logo alfa

 

1888 to rok narodzin historii naszego sukcesu i zarazem data, która przywraca wiele wspomnień. Już od ponad 100 lat Kreidler jest kojarzony z markowymi produktami. Firma, założona w 1888 roku w Kornwestheim, początkowo była znana z motorowerów i motocykli
W roku 2000 produkcja została przeniesiona do nowej oczesnej siedziby zlokalizowanej w Oldeburgu w rejonie dolnej Saxonii. Był to ważny krok, który pozwolił na wzrost kompetencji i efektywną produkcję. Dzięki temu uzyskano dodatkową korzyść dla klientów – atrakcyjną cenę.